Zamawiam

Z myślą o potrzebach Naszych Klientów przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę kompleksowych usług, które tworzą spójną koncepcję działań związanych z wizualizacją komputerową. Dostarczając kreatywnych rozwiązań, pomysły, niebanalne kreacje i niekonwencjonalne koncepcje scenariuszy wpisujemy w zindywidualizowane, innowacyjne i imponujące pakiety wizualizacji projektów eventowych.
← wróć

Chcąc zacząć z nami współpracę zachęcamy do pobrania pliku PDF z formularzem specyfikacyjnym. Dokument należy wypełnić skrupulatnie i wysłać do nas na podany adres e – mailowy. Jeżeli jego treść nie będzie satysfakcjonująca pod kątem zawartych w nim informacji, będziemy się z Tobą kontaktować w celu wspólnego uszczegółowienia zlecenia. Dzięki temu razem nakreślimy ramy oraz detale projektu, który następnie będzie można szybko, sprawnie i zgodnie ze wszystkimi wytycznymi zrealizować.
Skompletowanie pełnej dokumentacji projektu oraz następująca po tym akceptacja złożonego zlecenia uruchamia czas realizacji wizualizacji odliczany indywidualnie w zależności od wybranego pakietu.
Zarówno na etapie składania wniosku, jak też w każdym kolejnym stadium współpracy dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, służymy pomocą i fachową poradą, niezmiennie namawiając do kontaktu z nami.

Silver

Wizualizacja podstawowa stanowi cyfrowy model zarysu projektu i jest trzonem kolejnych, uszczegółowionych wersji prezentacji graficznych. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego oprogramowania oraz implementacji sprawdzonych metod działania obraz końcowy wizualizacji ukazuje ogólną postać produktu, eventu czy kształtu wystawy. Ta wizualizacja poglądowa skupia
w sobie wszystkie najważniejsze elementy wyznaczone specyfikacją i potrzebami Klienta. Nie uwzględnia szczegółowych rozwiązań, niemniej w swojej formie i zakresie doskonale sprawdza się
w procesie planowania i wymiarowania elementów scenograficznych.

Pakiet ten realizowany jest w 3 etapach przedstawionych w zakładce JAK DZIAŁAMY i zawiera etapy 1, 3 oraz 4.

Wykonanie wizualizacji trwa do 48h od akceptacji zlecenia

Cenaustalana indywidualnie

← wróć

Gold

Przygotowując ten rodzaj wizualizacji, uatrakcyjniamy plan i głębię prezentowanego obiektu walorami artystycznymi. Wizualizacja w wersji SILVER wzbogacona zostaje tu szeregiem szczegółów,  np. oświetleniem scenerii, teksturą zastosowanych materiałów, dzięki którym dopełnia się koloryt obrazu, a przede wszystkim realizuje się wizja i zamysł autora projektu. Powstaje niepowtarzalna, niezwykle realistyczna kreacja, która wiernie odwzorowuje zarys zaplanowanej rzeczywistości. W efekcie atrakcyjna forma, w której zaprezentowany zostaje projekt przyszłego produktu, idealnie wpisuje się w realizację procesu obrazowania konceptów i prezentacji przetargowych.

Pakiet ten realizowany jest w 4 etapach przedstawionych w zakładce JAK DZIAŁAMY i zawiera etapy 1, 2, 3 oraz 4.

Wykonanie wizualizacji trwa do 48h od akceptacji zlecenia

Cenaustalana indywidualnie

← wróć

Diamond

Wizualizacja Diamond przedstawia realistyczny, przejrzysty i atrakcyjny wizualnie obraz koncepcji planowanego przedsięwzięcia. W tej najbardziej doprecyzowanej, zbliżonej do antycypowanej rzeczywistości pełnej odsłonie projektu, wzorowo dobrane i wprowadzone detale wpisują się
w szeroką perspektywę przemyślanej i zorganizowanej przestrzeni danego wydarzenia. Efekt końcowy uzupełnienia postprodukcja, która stanowi integralną część pakietu.

Pakiet ten realizowany jest w 5 etapach przedstawionych w zakładce JAK DZIAŁAMY i zawiera wszystkie etapy 1, 2, 3, 4 oraz 5.

Czas wykonania wizualizacji zależy od indywidualnych ustaleń ze zleceniodawcą.

Cenaustalana indywidualnie

← wróć

Scenografia

Projektowanie scenografii oparte jest o potrzeby klienta i jego koncepcje realizacji wydarzenia. Czerpiąc z bogatego doświadczenia w tworzeniu kreatywnych wizualizacji, dostarczamy naszym klientom wachlarz koncepcji minimalistycznych, jak też spektakularnych – zawsze nieszablonowych – elementów scenograficznych. Dzięki temu, że do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie przy każdym projekcie i w każdym scenariuszu wyszczególniamy kształt sceny oraz wskazujemy inne elementy otoczenia, jego kolory oraz materiał, z których będzie wykonane. Całość uwzględniamy w dokumentacji technicznej, która pozwala na precyzyjne wykonanie każdego z zaproponowanych elementów scenografii.

Cenaustalana indywidualnie

← wróć

Scenariusz

Scenariusz, który wspólnie stworzymy będzie zawierał wszystkie elementy fascynującego wydarzenia. Począwszy od hasła przewodniego całej imprezy przez wytyczne graficzne do stworzenia logotypu eventu, kończąc na propozycji lokalizacji i towarzyszących jej atrakcji. W ofercie podane zostaną również listy proponowanych konferansjerów oraz artystów. W przypadku interaktywnych rozrywek, w których udział będzie brała zebrana publiczność, zasugerujemy także miejsce ich realizacji (np. spływ kajakowy po rzece X) i osobę, która może taką aktywność poprowadzić (np. instruktor jazdy konnej). Scenariusz to też wyczerpujący opis wszystkich elementów, które mogą mieć i mają wpływ na doświadczenia wizualne przebiegu imprezy. Mowa tu przede wszystkim o dekoracjach,częściach scenografii, działaniach wizualnych i przestrzennych, proponowanych niespodziankach i konkursach, a także strojach osób obsługujących imprezę. Z kolei pełny opis założeń dotyczących przyjętej w ramach konkretnego wydarzenia techniki świetlnej, w tym sugestia implementacji konkretnych mediów, np. diody, wideo wall, pokazów laserowych itp., znajdować się będzie na osi czasowej.

Cenaustalana indywidualnie

← wróć